Aynalı Cam Filmi

Aynalı Cam Filmi Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Aynalı Cam Filmi, malzeme yapısı ile diğer cam filmlerinden farklı olarak üretilmiştir. Fiyatları, oldukça uygun olup kaplama, yapılan mekan içerisinde Güneş ışınlarının %18 bölümünü içeriye alarak %82 oranında geri yansıtmasıyla birlikte içerisinin ferah kalmasına ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. İçeri’den dışarısı görünmesini dışarıdan içerisinin görünmemesini sağlar. Günümüzde mimari yapılaşması ile ısı ve içerisi görünme oranın artmasıyla mahremiyetinizi gizlemeye yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda güneş geçirmeyen bu ürün ile güneşi keserek yaz ve kış aylarında güneş ısısını ve kış aylarında ise soğuk havayı içeriye almayarak bütçenizi dengelemeye yardımcı olur. Evler için çok fazla talep görmekte olan ev için’de uygun olan ürünlerden bir tanesidir. Yaz aylarında oldukça fazla kullanır. Böylelikle mahrumiyetinizi gizlerken ısı ve ışık  ile birlikte ofis, içerisinde ekran parlamasını’da engellemek mümkündür.

Cam Kaplama Özellikleri

Aynalı cam filmleri, camlara uygulandıktan sonra rahat bir ortam oluşturmanıza yardımcı olarak perde gibi camı komple kapatarak görüşü kısıtlamaz. İçeriden dışarısı net görülürken dışarıdan ise tam bir ayna etkisi yaratarak ofis, ev, İşyeri, gibi yerlerde bina, dış cephesinin farklı görünmesini sağlar. Yalnız içerisinin gözükmemesini değil aynı zamanda koyuluk derecesine göre ısıyı keser.

Nasıl Kullanılır

Temizlerken dikkat edilmesi gerekenler cif tiner aseton gibi malzemeler cam filmini çizer ve yakar temizlik yapılırken kullanılması gereken sabunlu su veya cam suyu ile temizlemek oldukça basittir. Silerken gazete gibi  zarar verebilecek ürünler kullanılmamalıdır.

Aynalı Cam Filmi Fiyatları

Aynalı cam filmi fiyatları, kullanılan filmin m2 göre hesaplanarak fiyatı çıkarılır. Kullanılan ürünlere dikkat edilmesi gerekmektedir. Uzakdoğu ürünler kullanıldığı taktirde farkında olmadan kanser olma riskiniz olabilir. Kullanılan malzemenin U.S.A olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmamız kullanmış olduğu ürünler tamamen Amerikan olup uzak doğu ürünleri kullanmamaktadır. Ürün uygulama yapılacak alan m2 çıkarmak için ücretsiz keşif imkanı ile yerinde ekstra bir ücret ödemeden fiyatlandırma yapılmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim sayfasındaki numarayı arayarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz….