Buğulu Cam Filmi

Buğulu Cam Filmi
Buğulu Cam Filmi Nedir?

Buğulu cam, eskiden evlerimizde kullanılan ve yapısı deforme edilerek buğulandırma sağlanan bir cam çeşidiydi. Ancak günümüzde bu etki normal cam üzerine buğulu cam filmi uygulanarak yapılmakta. Evinizde, ofisinizde ya da dükkânınızda belirli alanların görünmesini engellemek ya da var olan dekora estetik ve hoş bir görüntü katmak için buğulu cam filmini kullanabilirsiniz. Buğulu cam filmi sayesinde dışarıdaki ışıktan da faydalanmaya devam edersiniz. Görüntü kirliliği yaratmadan cam üzerinde şık ve dekoratif bir görüntü sunar.

Cam yüzeyine kolayca uygulanan buğulu cam filmi gerek görülmediği takdirde kolayca sökülebilir. Birbirinden değişik buğulu cam deseni sayesinde, desene bağlı olarak görüntü geçirgenlik seviyesi de belirlenebilir. Sadece bir alanı kapatmak için değil dekora pozitif bir etki katması için de buğulu cam filmini kullanmak mümkündür. Modern ülkelerde buğulu cam filmleri ev ve ofis dekorlarını tamamlayana vazgeçilmez bir etken haline gelmiştir.

Buğulu Cam Filmi Kullanım Alanları

Buğulu cam filmi kullanım alanları oldukça fazladır. Ofisinizde toplantı odalarınızda, koridorlarda, çalışma paravanlarınızda evinizde balkon tırabzanlarınızda, duşa kabinde, aynalarınızın üzerinde, dükkânınızın vitrininde buğulu cam filmini kolayca kullanabilirsiniz. Buğulu cam filmi normal cam yüzeyinden farklı olarak mat bir yapıya sahiptir. Bu bakımdan ışığı yansıtmaz ve mercek görevi görerek ortama gereğinden fazla ışık çekmez. Bunun yanında içerideki ortam ışını da arttırarak fazlada elektrik sarfiyatının da önüne geçer.

Buğulu Cam Filmi Fiyatları Ne Kadar?

Buğulu cam filmi fiyatları, uygulanacak camın boyutuna ve filmin kalitesine göre farklılık gösterebilir. Buğulu cam filmi çok çeşitli kalitede olduğu için fiyat konusunda firmamızla iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Sizin için en uygun, hesaplı ve dekoratif anlamda ortama en iyi uyumu sağlayacak filmi uzman ekibimiz yardımıyla kolayca bulabilirsiniz.

social position

Share this post