Delikli Cam Filmi

Delikli Cam Filmi

Delikli cam filmleri bilindiği üzere dijital baskı çeşitlerinden birisidir. PVC kaynaklı üretimi yapılan bu malzemeler, arkasında yer alan yapışkanlı fon sayesinde camların üzerine çok kolay bicide uygulanabilmektedir.  Firmamızdan da temin edebileceğiniz delikli cam filmi çeşitleri, baskının üzerinde renkli görsellerin olması nedeniyle de birçok açıdan artı sağlayacaktır. Bu ürünler, figür ve renklerin çok daha sağlıklı biçimde görüntülenmesini sağlayacaktır.

Görüş Alanı Bakımından Delikli Cam Filmler

Cam filmlerde bazı çeşitler hariç görüş alanı bakımından kısıtlama söz konusudur. Yani dışarıdan iç kısımların görünmesinin engellenmesi, ayrıca güneşin kırılması gibi faydalar sağlanır.  Delikli cam filmlerinde de malzemenin kendi özelliği gereği ince ve delikli yapının olması içten dışarının görülmesi ve dışarıdan da bunun desenlerle kısıtlanması şeklindedir. Delikli cam filmlerin özelliği mahremiyetin iyi seviyede sağlanmasıdır. Reklam tasarımları bakımından son dönemlerde sıkça tercih edilmesinin nedeni de bununla yakından ilgilidir.

Delikli Cam Filmi Türleri

Hizmet sektöründe delikli cam filmleri birçok farklı alanlarda uygulanabilir. Dijital baskının olması bu tasarımların en önemli özelliklerinden birisidir. Çeşitler de aslında bu baskıda nasıl sonuç alınacağına önceden karar verilmesiyle ilgili bir durumdur. Yani baskı dijital ortamda yapıldığı için bundan çıkarılacak olan sonuç da tamamen sizin kendi isteğinize v kurumsal beklentiniz göre olacaktır. Yani model açısından delikli cam filmi modelleri son derece avantajlıdır.

Delikli Cam Filmi Nerede Kullanılır?

Camların olduğu hemen her alanda delikli cam filmi çeşitleri kullanılabilmektedir. Ancak dış cephede uygulanacağı düşünüldüğünde çok yüksek binalar için bunların uygulanmamasında yarar olduğu söylenebilir. Yani kurumsal kimlik açısından delikli cam filmleri daha küçük çaplı işletmelerin dekoratif açıdan iyileştirilmesi bakımından yarar sağlayacağı söylenebilir.

Delikli Cam Filmlerinin Avantajları

Delikli cam filmlerinin genel avantajlarından da bahsedilmesi mümkün.

  • Mahremiyet alanının korunmasını sağlar.
  • Bu malzemenin kullanımı gölge alanlar oluşturacaktır.
  • İç mekân detayları dışarıdan kesinlikle görünmez.
  • Baskı çeşitleri kullanılarak halka reklam yapılması mümkündür ve maliyet bakımından son derece avantajlı olacaktır.
  • Dijital baskı alanlarının canlı görünümü, bunun uygulandığı alan bakımından modernlik sağlayacaktır.
Delikli Cam Filmlerinin Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Delikli cam filmi ücretleri belirlenirken birkaç farklı kriterin değerlendirilmesi yapılır. Örneğin firmanın kullandığı malzemenin özellikleri ilk olarak belirleyicidir. Yani baskının yapılacağı malzemenin de kendi içinde yeniden sınıflandırıldığı düşünülürse bu durumda malzeme iyileştikçe ücretlerin de artmasından bahsedilebilir. Bunun dışında uygulama alanı bakımından le alındığında yerin büyüklüğü fiyatın artışıyla paralel olacaktır. Yani ne kadar fazla alana uygulama yapılırsa, buradaki işçilik, emek ve teknik donanım artacağından ücret de yükselecektir. Delikli camlarda bir de belirleyici olan dijital baskıdaki karmaşıklık durumudur.  Yani baskı malzemesi karmaşık desenlerde daha fazla kullanılacağı için yine ücretin artışında etkili olur. Örneğin sade dijital tasarımlar çok detay gerektirmediği için avantaj sağlar.

Delikli Cam Filmlerinin Diğer Cam Filmlerinden Farkı Nedir?

Delikli cam filmlerinin dekoratif yönünün ağır bastığını belirtmek gerekiyor. Bu açıdan güvenlik bakımından standart cam filmlerine göre daha zayıf olduğundan bahsedilebilir.  Diğer cam filmi çeşitleri, olası darbe zamanlarında bütünlüğün daha iyi sağlanması için çok daha fazla güçlü bir etkiye sahiptir.  Yani delikli tasarımlar bütünlük sağlama konusunda çok yararlı olmayacaktır.

Kurumsal Cam Filmi Hizmeti

Firmamız, uzun süreden bu yana cam filmi çeşitleri için hizmet vermekte, müşterilerin beklentileri bu anlamda son derece etkili biçimde sonuçlanmaktadır. Sadece ürün ya da fiyatlandırma bakımından değil, genel hizmet politikası açısından profesyonel hizmet alabilir, ideal sonuçlara ulaşabilirsiniz.