Led Tabela

LED Tabela 

LED tabela özellikleri ve işlevlerin geçmeden önce LED kelime anlamını tanımlamakta yarar var. ışık yayan bir elektronik devre elemanı olan bu madde, ilk olarak Rusya’da icat edilmiştir.  Sonra ilerleyen dönemlerde Amerika’da pratik olarak uygulanmış ve geliştirilmiştir. İlk üretildiği zaman zayıf ışık veren bu ürünler sonraki aşamada daha farklı şekillerde kullanılmaya başlanmış ve ışık yayma kapasitesi bakımından da güçlenmiştir.

LED Işık Özellikleri

Kullanım alanı çok geniş olan LED ışıkların özellikleri şu şekilde sırlanabilir:

  • LED ışıklar yarı iletken malzemelerden üretilir.
  • Silikondan üretilmiştir.
  • Akım geçtiği zaman çevreye ışık verirler.
  • Üretim aşamasında değişik açılardan da ışık verecek biçimde üretilmektedir.
  • Gerilim ve akım grafiklerindeki farklılık nedeniyle LED üzerindeki ışık yansımaları değişir.
  • LED ışığın hassas gerilim akımını dengeleyici özelliği vardır.

LED Işıkların Kurumsal Yararları

LED ışıklar kurumsal reklam açısından avantaj kazanılmasını sağlar. Kurumsal reklamdan kasıt, firmanın satışlarını artıracak bir potansiyelin olmasıdır.  Bu potansiyeli artırmanın yolu, reklamın iyileştirilmesi, kurumun kimlik özellikleriyle de paralel gidecek şekilde yani bir görüntü elde edilmesidir.  LED ışık sistemi, etkili görselliği ile uzun vadede size artı kazandırır.  Ekonomik olması, özellikle ilk kurulacak olan firmalar için iyi bir tasarruf sağlayabilir. Bu durum hali hazırda büyük firmalar için de yararlı olur. Sonuçta ürünün kendisi ekonomik açıdan avantajlıdır ve çok farklı şekillerde oluşturularak müşterilere sunumu olabilir. İnsanların aklında kalması bakımından düşünüldüğünde LED ışık sistemleri en etkili yöntemlerden biri olacaktır. Bunun nedeni kuşkusuz görselliğin ve renkli görüntülerin ön planda olması, bunun da daha kalıcı şekilde kuramsal kimliğin yerleşmesinde etki sağlamasıdır. Yazılar ve sesler akılda kalma bakımından görsel olan malzemelere göre daha az etkilidir. Diğer yandan görsel malzemeler her zaman uzun vadede insanları daha çok etkiler.

Profesyonel LED Işık Firması

LED ışıkların sınırsız şekilde kullanıldığı kurumsal yapıdaki firmamızda, üretim aşamasından elektrik teknik donanımına kadar her bölümde sizin için en iyi hizmet verilmektedir.  Müşteri memnuniyeti konusunda hassas olan firmamız beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vermek adına tüm donanıma sahiptir.  Bu alanda eğitimli personelle gereken işlemler yapılmaktadır. Firmamıza başvuru yaparken ortak bir çalışma sürdürülmekte, kurumsal kimliğe daha iyi katkı sağlayacak sonuçlara odaklanılmaktadır. Ancak kendi firmanız için en kesin fiyat ve hizmet bilgilerine ulaşmak için firmamızdan teklif isteyebilirsiniz.  Firma yetkilileri önce uygulanacak alan ve malzeme özelliklerini değerlendirerek sonra da ortak noktada bir fiyat belirleyerek size teklif sunacaktır. Kurumsal yapıdaki firmamız her açıdan en iyi sonucu vermek istemekte, müşteriler için çözüm ortağı olmaktadır.

LED Tabela Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

LED tabela ücretleri belirlenirken farklı kriterler dikkate alınmaktadır. Bunlar, malzeme özellikleri, firmanın ne kadar alan için LED tabla uygulamasından yararlanacağı, ekstra taleplerin olup olmadığı vs. durumlarıdır. Yani malzeme özellikleri yanında personel, işçilik gibi durumlar da LED tabela ücretleri için belirleyici olmaktadır.

Yazılı LED Tabela Avantajları

Yazıların devamlı hareket halinde olduğu LED tabelalar için birçok avantajdan bahsedilebilir.  Özellikle çok kalabalık yerlerde daha hızlı reklam görüntüsü alabilmek için değişken ışıklı yazıların varlığı artı sağlayacaktır.  Hareket eden cisimler görsel açıdan dikkat çektiği için insanlarda okuma merakı da uyandırabilir. Bu merak da reklam ve satış için firmaya avantaj olarak geri döner. Hareketli yazılar sadece görselliği olan reklam malzemelerine göre daha iyidir. Akılda kalan bu reklam yazıları beraberinde satışları da artıracaktır ve firma gelirine de katkı sağlayacaktır.