Zebra Cam Filmi

Zebra Cam Filmi
Zebra Cam Filmi Nedir?

Zebra Cam Filmi ev, ofis gibi yerlerde belirlenmiş, bölümlerin ya da içerisinin yeterince görünmesinin istenmediği yerlerin camlarına uygulanan filmdir. Zebra desenli olması itibariyle Zebra cam filmi ya da zebra desenli cam filmi olarak da adlandırılır. Evlerde ya da ofislerde hem güzel ve dekoratif tasarımı sayesinde kolayca kullanılabilir hem de yapısı sayesinde ortama bir ferahlık katar. Gün ışığı ve ortam ışıkları üzerinde kesinlikle değişiklik yapmaz. Uygulandığı ortam eğer karanlıksa ve dışarıda bir ışık yanıyorsa büyüteç görevi görüp bu ışığı içeriye çekmez. Filmin geçirgenlik düzeyi isteğe göre ayarlanabilir.

Zebra Cam Filminin Kullanım Yerleri

Zebra Cam Filmi evinizde, balkon tırabzanlarında, kapılarda ya da görünmesini istemediğiniz depo, kiler gibi yerlerin kapılarında kullanılabilir. Yapısı sayesinde dışarıdan içerisi görünmeyeceği gibi görünürlük derecesinin de ne kadar olacağı cam üzerine uygulanmadan önce sipariş aşamasında belirlenebilir. Dilediğiniz zaman çıkarılabildiği için mevcut desenden sıkıldığınızda ya da ortamda dekoratif anlamda değişiklik yapmak istediğinizde kolayca sökebileceğiniz bir yapıya da sahiptir. Uyguladığınız cam yüzeyine kesinlikle zarar vermez. Ayrıca ofisinizde, toplantı odalarına, ofis kapılarına, depo kapılarına kısacası hem görüntü kirliliği yaratabilecek iç kısmının görünmesini istemediğiniz yerlere hem de konsantrasyon gerektiren çalışma ortamlarına, dışarıyla olan teması keserken, ışık ve hava sirkülasyonunu korumak istediğiniz yerlere zebra cam filmi uygulanabilir.

Zebra Cam Film Fiyatları

Peki, zebra cam film fiyatları ne kadardır? Uygulanan alanın genişliği, kullanılan filmin kalitesi gibi etkenler göz önünde bulundurularak fiyat hesaplaması yapılır. Ayrıca filmin geçirgenlik seviyesi de az da olsa fiyata etki eden bir unsurdur. Bu konuda firmamızdan destek alıp ofis ya da eviniz için en uygun ve hesaplı filmi kolaylıkla seçebilirsiniz. Zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçiniz.

social position

Share this post